Przepowiednie a covid

Ostatnio ujawniono ciekawe przepowiednie tyczące covid - 19. Otóż wg tego jasnowidza - pandemia ma ustąpić i to dość gwałtownie na początku przyszłego roku. Po prostu okaże się, że cała akcja wynikała z dążeń do zwiększenia kontroli nad ludzkością, a zagrożenia wynikające panoszenia się tego wirusa były wyolbrzymiane. Władze przeproszą społeczeństwa za problemy związane organizacją różnego rodzaju obostrzeń i zwiększenie ilości (nadmiarowe) zgonów. Do tego - odpowiedzialni za organizację akcji zwalczania pandemii - zostaną ukarani z racji nadużycia władzy im danej. Wszystkie te działania doprowadzą do dużych zaburzeń społecznych prowadząc nawet do upadku kilku rządów. Cóż, mam ograniczone zaufanie do przepowiedni, ale ta mi się podoba i nie mam nic przeciwko, aby się wypełniła.

 

 

Otóż wg tego jasnowidza - pandemia ma ustąpić  i to dość gwałtownie na początku przyszłego roku. Po prostu okaże się, że cała akcja wynikała z dążeń do zwiększenia kontroli nad ludzkością, a zagrożenia wynikające panoszenia się tego wirusa były wyolbrzymiane.

Władze przeproszą społeczeństwa za problemy związane organizacją różnego rodzaju obostrzeń i zwiększenie ilości (nadmiarowe) zgonów. Do tego - odpowiedzialni za organizację akcji zwalczania pandemii - zostaną ukarani z racji nadużycia władzy im danej.

 

Wszystkie te działania doprowadzą do dużych zaburzeń społecznych prowadząc nawet do upadku kilku rządów.

 

Cóż, mam ograniczone zaufanie do przepowiedni, ale ta mi się podoba i nie mam nic przeciwko, aby się wypełniła.

Krzysztof J. Wojtas

Krzysztof J. Wojtas - Zainteresowania z różnych dziedzin. Wszystko po to, aby ustalić wartości, jakimi warto się kierować w wyborach.

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

5

liczba ocen: 40

   • @Gość#Gość#notce mosadu agieszka s ktoś taką przepowiednie dał

    Jak rozumiesz werset Abdiasza 1:20(wujek 1599) mowa tam ze Jerozolima byla nad Bosforem. Jaki kraj podszywa się pod naród Boży? (Zach. 5:3) Rozdział piąty opisuje zniszczenie tego narodu za pomocą pocisku atomowego jest nawet dokładny opis pasujący do dzisiejszych pocisków. Trzeba się wysilic i poszukać alternatywnych tłumaczeń, kobieta powinna być tłumaczone jako ofiara calopalna. Pocisk ten zostanie wystrzelony z granic dzisiejszego Iranu/Iraku. Następny rozdział 6 opisuje już wojnę światową, zacznie się zaraz po zniszczeniu owego kraju

    Czytamy ilu było wziętych do niewoli z Domu Izraela w 710pne 500tys? ile będzie dziś potomków miliardy? Skoro łączyli sie z innymi ludami. Ilu przeżyło z Domu Judy w 70r 10tys? jaka kara była na dom Izraela? bałwochwalstwo i pijaństwo kara została wyznaczona na 390 lat za twardy kark pomnożona miała być razy 7.Jeszua w kazaniu na gorze potwierdził ważność Tory-doskonalego prawa danemu ludzkości,niejaki pawel z tarsu byl z Domu Heroda wielkiego (rzym 16:11) broniło go aż 400 żołnierzy...nauczał robta co chceta i jak sam pisal wszyscy się od niego odwrócili a na swoja obronę ma tylko- przysięga ze nie kłame

  • @Gość#notce mosadu agieszka s ktoś taką przepowiednie dał

   W świętych pismach irackich jest mowa o tym, że w Izraelu nie pozostanie kamień na kamieniu, a ludność wytrzebiona do imentu.   Które pisma są bardziej święte?

 • @ autor

  Ten jasnowidz to jakiś optymista

  a tu chodzi o zbyt duże pieniądze

  bo przecież szczepionki nie są rozdawane

  za darmo i dlatego "zaraza" nie przeminie

  już nigdy

 • Czy ktoś myśli, że ludzie ogarnięci

  świrusową psychozą - pozbędą się jej tą samą drogą, którą wcześniej ją - im zapodano czyli przez ekran TV? A forsa, którą wspiera się psychozę - a na której pasą się całe rzesze mengelowców - czy tę forsę pozwolą sobie mengelowcy odciąć?

  Wniosek?

  Nie będzie żadnego pstryk i po świrusie - chociażby dlatego, że szczepany noszą w sobie nieznane g*wno - które im zapodano - nie dla jaj.

 • Autor ****

  "Cóż, mam ograniczone zaufanie do przepowiedni, ale ta mi się podoba i nie mam nic przeciwko, aby się wypełniła."  Mi ona podoba się także, lecz nic nie wskazuje aby się spełniła. Muszą zaistnieć zmiany polityczne w "Imperium Zła" aby to było możliwe, lecz na to jeszcze za wcześnie. Nawet wielki kryzys tego nie przyśpieszy, a on już się zbliża.

 • Przepowiednia?

  To może się dołożę ze swoją przepowiednią:  http://prorok.phorum.pl/viewtopic.php?f=7&t=269

  • @Gość#Tutaj jest jeszcze

   Luke Skywalker?

   Herbata po obiedzie

   Tu trzeba dywizji ET uzbrojonej w plazmowe miotacze typu "Puszek Okruszek" PO.

   Czyli po wystrzale z celu ostanie tylko puszek i okruszek.

   No i jeszcze eskadra bojowych Viman.

   Dowodzona przez brzuchatego ufoka w pomaranczowych okularach.

   O operacyjnym pseudonimie Bo- leck.

 • Autor

  Ech!, mój Śp. Tata był zdecydowanie pragmatyczny i zwykł był mawiać:

  "Na cud niech czekają cudaki a ty bierz sprawy w swoje ręce i rób co trzeba."

  A przepowiednie komentował tak:

  "Przepowiednie, przepowiednie dla poprawy ducha brednie." i dodawał:

  "Przepowiednie dają nadzieje i dobre samopoczucie ale uczą przede wszystkim bezradności."  Andrzej Obserwator

 • Optymizm w dobrą stronę

  chociaż obawiam się, że jednak tak szybko się nie skończy. Dzisiaj Irlandia jako kolejna wprowadziła obostrzenia, a już po cichu gdzieś newsach przepompowuje się o wirusie podobnym do eboli (marburg?)

  • @Sir Elementar#Optymizm w dobrą stronę

   Irlandia przywraca restrykcje, choć zaszczepionych jest 93 proc. społeczeństwa !!

  • @Gość#proszę jeszcze ze trzy razy przepisać te same początkowe akapity

   To kwestia skryptu, który stosuje swoje własne zasady.   Miało być tylko 1 zdanie wprowadzające, a reszta wykasowana i być w treści notki.

   Dlaczego jest inaczej - proszę zapytać "skryptologa".

 • Getta dla nieszczepionych

  Ogłoszona w 2020 roku pandemia koronawirusa nie jest wydarzeniem z zakresu medycyny czy ochrony zdrowia. Jest to wydarzenie polityczne i ekonomiczne, dla którego przykrywką jest globalna operacja socjotechniczna, mająca przekonać masy, że mamy do czynienia z globalnym zagrożeniem. Jednak prawdziwym zagrożeniem nie jest wirus, ale politycy oraz te globalne siły, którym politycy służą. Wysyłanie zdrowych ludzi na kwarantanny, pozbawianie ich dochodu, zubożanie i tak biednego narodu to wszystko zemści sią na PiS w wyborach. Tą chorą i nieskuteczna taktykę walki z pandemią wymyśliło MZ i Rada Medyczna i muszą za to odpowiedzieć czyli Norymberga2.

 • Dr Grzesiowski: Jak nie będzie ograniczeń, wymrze 10 proc. społeczeństwa w wieku 50+ Ciekawe kiedy Naród wyciśnie tego wrzoda.

  Gdyby natychmiast wybić 50% takich zbrodniarzy jak ten zwolennik toksycznych injekcji Grzesiowski to na pewno można by uratować ze 80% skazanych na śmierć szczepionkowców: "Brytyjska Agencja Bezpieczeństwa Zdrowia (UKHSA) jest oficjalną agencją rządu Wielkiej Brytanii odpowiedzialną za ochronę zdrowia i zwalczanie pandemii Covid-19 w Wielkiej Brytanii. Od pewnego czasu publikuje cotygodniowe „Raporty z nadzoru szczepień przeciwko Covid-19”, czyli przeglądy szczepień przeciwko Covid-19.

  W tygodniach od 41 do 44, od 11 października 2021 do 7 listopada 2021, łącznie 4135 osób w każdym wieku w Wielkiej Brytanii zmarło na Covid-19, w ciągu 60 dni od pozytywnego testu na Covid. Spośród nich 3284 było zaszczepionych dwukrotnie. To niesamowite 79,4 procent!..."  https://tube.frischesicht.de/videos/watch/ba17c861-1b10-4beb-bdc9-fa45ccb1d28d